O NAS

Spółka budowlana pod marką Dynamix działa na rynku od 1993 roku.

Nasza działalność skupiona jest wokół prowadzenia szeroko pojętych usług oraz inwestycji budowlanych. Nasza oferta to zarówno sprzedaż gotowych mieszkań, jak również usługowa obsługa inwestycji budowlanych na zasadzie generalnego wykonawcy czy inwestora.

Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych oraz klasycznych domów i mieszkań . Dbamy o efekt końcowy szczegółowo analizując działkę, projekt, stosowane materiały. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wznoszenia budynków.

Zajmujemy się sprzedażą atrakcyjnych gruntów w bardzo konkurencyjnych cenach. Wszystkie nasze oferty są zweryfikowane pod względem prawnym i administracyjnym. U nas możesz być pewny, że Twoja inwestycja w grunty jest bezpieczna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów możemy również znaleźć grunt na sprzedaż w wybranej przez Ciebie okolicy.

mieszkania na sprzedaż Łódź

Uśmiech na twarzach Klientów jest dla nas najsilniejszym dowodem na zasadność naszych działań


Cały czas rozwijamy zakres dostępnych usług oraz podnosimy ich jakość. Nasza praca to nasza pasja. Możemy pochwalić się faktem, że wszystkie nasze inwestycje zostały ukończone w terminie. Nasze usługi łączą ze sobą nowoczesne technologie oraz tradycyjne podejście, a w efekcie tworzą wysokiej jakości obiekty. 

 

Do chwili obecnej zrealizowaliśmy i przekazaliśmy naszym Klientom 27 inwestycji o łącznej powierzchni ponad 45 000 m2. Sprawdź nas! Budujemy jak dla siebie, ale na miarę Twoich potrzeb!

 

mieszkania Łódź

Konkurs Gepardy Biznesu

W roku 2010 otrzymaliśmy wyróżnienie w V edycji Konkursu Gepardy Biznesu za dynamiczny rozwój. Misją Konkursu jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków oraz ułatwianie współpracy i kooperacji między nimi.

budowa domu

Nagrody

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych nam przez niezależne krajowe organizacje gospodarcze. W latach 2003 - 2006 Krajowa Izba Gospodarcza przyznała nam ogólnopolski certyfikat Fair Play a w roku 2007 złotą statuetkę.

W roku 2006 firma otrzymała już po raz trzeci, certyfikat Solidna Firma.

Ponadto w tym samym roku z rąk Wojewody Łódzkiego otrzymaliśmy Nagrodę Gospodarczą w kategorii „Mały Polski Przedsiębiorca”.

W 2007 roku nasza firma została zakwalifikowana do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce i tym samym dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb!

REKOMENDACJE

Jedną z głównych wartości firmy Dynamix jest praca zgodna z zasadami etyki i uczciwej konkurencji. Swoich Klientów, pracowników, współpracowników i kontrahentów traktujemy zawsze rzetelnie. Satysfakcja tych ludzi to dla nas najlepsza rekompensata za pracę. Zaufało nam już wiele firm jak i inwestorów prywatnych.

Potrafimy w trakcie realizacji każdego projektu elastycznie dostosować się do potrzeb inwestora . Pracujemy tylko z wykwalifikowaną kadrą budowlaną, stosując nowe i sprawdzone technologie. Wszystkie zdobyte przez nas nagrody i wyróżnienia potwierdzają fakt, że jesteśmy doświadczoną, profesjonalną i bezpieczną firmą w branży budowlanej.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolony Klient. To dla niego od początku naszej drogi kierujemy się zasadą:
BUDUJEMY JAK DLA SIEBIE, NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

mieszkania Łódź

Statuetki FAIR PLAY 2003 - 2007

budowa domu

Certyfikat SOLIDNA FIRMA 2004 - 2007

mieszkania na sprzedaż Łódź

Gazele Biznesu Nagroda Gospodarcza 2006

KONTAKT

DYNAMIX Sp. z o.o.
NIP: 729-24-00-329

ul. Darniowa 64
93-493 Łódź